Widzisz wypowiedzi wyszukane dla zapytania: Metal Fach Sokółka





Temat: Puchar Polski
Pogrubioną kursywą zaznaczyłem moje typy na awans.

2. rzut Pucharu Polski

1. Krypnianka Krypno - Korona Dobrzyniewo
2. Perspektywa Łomża - Skra Wizna
3. LUKS Metal-Fach Janowszczyzna - Dąb Dąbrowa Białostocka
4. Elhurt Elmet Białystok - Włókniarz Białystok
5. KS Uhowo - Narew Łyski Choroszcz
6. KS II Wasilków - Piast Białystok
7. Sparta Szepietowo - Pogoń Łapy
8. Orzeł Kleszczele - MKS Mielnik
9. GKP Orla - Puszcza Hajnówka
10. Tur II Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze
11. Orlęta Czyżew - Hetman Tykocin
12. Biebrza Goniądz - Promień Mońki
13. Forty Piątnica - Hetman Białystok
14. Rospuda Filipów - Wissa Szczuczyn
15. Gieret Giby - Sparta Augustów
16. KS Sokoły/Znicz Suraż - KS Wasilków
17. KS Śniadowo - Olimpia Zambrów
18. Polonia Raczki - Pomorzanka Sejny
19. Pogoń II Łapy - Supraślanka Supraśl
20. Rudnia Zabłudów - Iskra Narew
21. Gryf Gródek - KS Michałowo
22. Kolejarz Czeremcha - Tur Bielsk Podlaski
23. Magnat Juchnowiec - Sokół Sokółka.





Temat: Puchar Polski
Największy lol roku Tego jeszcze nie było

2. runda Pucharu Polski Podlaskiego ZPN - 29 sierpnia 2007 roku (środa) o godz. 16.30

1. Krypnianka Krypno - Korona Dobrzyniewo
2. Perspektywa Łomża - Skra Wizna
3. LUKS Metal-Fach Janowszczyzna - Dąb Dąbrowa Białostocka
4. Elhurt Elmet Białystok - Włókniarz Białystok
5. KS Uhowo - Narew Łyski Choroszcz
6. KS II Wasilków - Piast Białystok
7. Sparta Szepietowo - Pogoń Łapy
8. Orzeł Kleszczele - MKS Mielnik
9. GKP Orla - Puszcza Hajnówka
10. Tur II Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze
11. Orlęta Czyżew - Hetman Tykocin
12. Biebrza Goniądz - Promień Mońki
13. Forty Piątnica - Hetman Białystok
14. Rospuda Filipów - Wissa Szczuczyn
15. Gieret Giby - Sparta Augustów
16. KS Sokoły/Znicz Suraż - KS Wasilków
17. LZS Śniadowo - Olimpia Zambrów
18. Polonia Raczki - Pomorzanka Sejny
19. Pogoń II Łapy - Supraślanka Supraśl
20. Rudnia Zabłudów - Iskra Narew
21. Gryf Gródek - KS Michałowo
22. Kolejarz Czeremcha - Tur Bielsk Podlaski
23. Magnat Juchnowiec - Sokół Sokółka.
Zaległy mecz 1. rzutu Pucharu Polski: KS Sokoły - Znicz Suraż pierwotnie zaplanowany na 8 sierpnia (środa), godz. 17 został przełożony na 22 sierpnia (środa), godz. 16.30.